Banditi z Palmovky................. Les Bandits de Prague

Toto jsou stránky jednoho futsalového klubu

Homepage

Dnes jsme hráli čtvrtý zápas hanspualské ligy podzim 2010. Zápas byl proti CK pánbu nás netrestej, kteří jsou ve středu tabulky. Soupeř byl od začatku pod tlakem. Přesto se ujal vedení 1:0. V tu chvíli se však Banditi vzchopili a začali dávat jeden gól za druhým a to nepočítám ještě jednou tolik neproměněných šancí. Začalo se nám konečně dařit střílet góly, jen ať to vydrží. Zápas skončil jednoznačně 6:1 pro Bandity. Díky spoupeři za zápas. Díky všem za zápas liga se zatím zajímavě rozjíždí.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola stal kdo jiný, než autor čtyř gólů do soupeřovy branky a to naše nová posila tomáš Kuběna.  Jeho přehled na hřišti a plnění si obraných úkolů byl ukázkový. Všechny jeho dnešní góly byly nádherné a ukázkové jako z učebnice.
Dnes jsme hráli třetí zápas hanspualské ligy podzim 2010. Zápas byl proti Tučňákům, kteří suveréně vedou tabulku. Soupeř byl od začatku pod tlakem, Bohužel i přesto, že jsmeměli asi 6. gólových šancí, nepodařilo se nám je využít. Nedaří se nám proměňovat šance....ale to přijde. Přesto to byl nejlepší soupeř od od co hrajeme Hanspaulskou ligu. Díky spoupeři za zápas. Díky všem za zápas liga se zatím zajímavě rozjíždí.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola stal kdo jiný, než Ráďa Fischer "Fíša". Jeho přehled na hřišti a plnění si obraných úkolů byl ukázkový.
Posledni komentare
23.09.2010 17:42:05: Usměj se trochu:-)))
Dnes jsme hráli druhý zápas nového ročníku hanspualské ligy podzim 2010. Zápas byl proti Ansámbl. Soupeř byl od začatku pod tlakem, dali jsme vcelku rychlý gól, ale už se nám nepodařilo sköre zvýšit. Ve druhém poločase se soupeři podařilo z ojedinělé kace vyrovnat a potom zabetonoval obranu. Přesto, že jsme měli několik 100% šancí, štěstěna nám nepřála. zápas skončil smírně 1:1. Každý bod se počítá a věřme, že se zase bude blýskat na lepší časy. :-). Slovy kapitána... "Po dnešním tragickém výkonu jsme jen remízovali" Díky všem za zápas, nic není zadarmo a liga se teprve rozjíždí.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola stal autor jediného gólu Banditů Rosťa Budina. Díky Rosťo.....A opět hráč u kterého nemáme fotku..... !!! :-(  .... :-)
Dnes jsme hráli první zápas nového ročníku hanspualské ligy podzim 2010. Zápas byl proti Sparta Popularos. Soupeř byl od začatku pod tlakem, přesto se mu podařilo dát první gól. To bylo ale z jeho předvedeného výkonu vše, od té chvíle již skorovali pouze Banditi, nejdříve srovan Tomáš Kuběna a následně góly 1 Bosmana a 2 Zdendy bylo rozhodnuto. Přesto, že to byl rozdíl třídy, měli jsme šanscí tak na 20 gólu, ale bohužel nám již štěstěna nepřála. Za skvělý výkon děkuji vše. Banditi rozhodli zápas prakticky již v prvním poločase. Výsledek.4:1 nám dává důležité body do tabulky a to je super. Díky všem.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola přesto že by si to zasloužili všichni stal Zdenda Fusek. Jeho skvělá hra v obraně a dva góly do soupeřovy branky hovoří za vše. Díky Zdendo.....A zase nemáš tu fotku..... !!! :-(  .... :-)
1  
2  
3  
 
Napiště nám na email lesbanditsdeprague@seznam.cz