Banditi z Palmovky................. Les Bandits de Prague

Toto jsou stránky jednoho futsalového klubu

Homepage

Letos se nám i přes nepřízeň pořadatelů podařilo ve finále vyhrát a jsme mistři. Děkuji všem zúčastněným Aldovi, Šindimu, Lenymu, Dřevákovi, Mohyčovi a Kamilovi....skvělá práce.....více v minulých turnajích...a v galerii
TAK JE TO KONEČNĚ TADY.........JSME MISTŘI HOLA HOLA 6 LIGA VOLÁ .........ÚSPĚCH STŘÍDÁ ÚSPĚCH ............................................SLAVTE S NÁMI VŠICHNI FANOUŠCI NA PŘÍŠTÍM ZÁPASE A SAMOZŘEJMĚ PO NĚM...... !!!!!!!!
PODĚKOVÁNÍ JE VŠEM HRÁČŮM, KTEŘÍ SE NA TOMTO SKVĚLÉM VÝSLEDKU PODÍLELI....
DĚKUJEME BOSMANOVI
DĚKUJEME VOLŇASOVI
DĚKUJEME ALEŠOVI
DĚKUJEME KUBISOVI
DĚKUJEME FIŠOVI
DĚKUJEME ROSŤOVI
DĚKUJEME KŮČOVI
DĚKUJEME FUSÁČOVI
DĚKUJEME ŠEJNYMU
DĚKUJEME RUDOVI
DĚKUJEME KAMILOVI
DĚKUJEME PETROVI BANOTOVI
SEZÓNA....ÚSPĚŠNÁ SEZÓNA NÁM SKONČILA A BYLA SKVĚLE OSLAVENA.....UŽ TEĎ SE TĚŠÍME NA JARO 2011........A SNAD........BUDE OPĚT CO SLAVIT.....
Právě jsme se vrátili z vrcholu sezóny, z turnaje v Holandsku (11. - 15.10.2010)
Byl to skvělý a co do obsazenosti velkolepý mezinárodní turnaj. Vezli jsme ssebou tři týmy dva v mužské kategorii a jeden v ženské kategorii. Ženám se podařilo zvítězit. Banditi skončili 17. a Hořlaví skončili 33. ze sta týmů. Byl to úspěch pro celou výpravu a už se všichni těšíme na další rok a další turnaj......... PS: Největší poděkování je fanouškům, kteří za nás dali srdce i hlasivky... :-)

Více v kategorii minulé turnaje......
Dnes bylo na pořadu předposlední 10. kolo hanspaulské ligy. Hráli jsme sice s týmem ohroženým sestupem, ale nemohli jsem nic ponechat náhodě. Hráli jsme proti Ratajským Démonům. Zápas to byl pohledný a na obou stranách fotbalovost byla znát a bylo na co se dívat. První poločas byl vyrovnaný, ale podařilo se nám dvěma góly soupeři odskočit na 2:0. Ve druhém poločase, jsme inkasovali smolný vlastní gól na 2:1 a to soupeře zase nastartovalo a zápas byl pořád nahoru a dolů. Podařilo se nám ze zajištěné obrany vstřelit další 4 góly a tím rozhodnout zápas. Konečný výsledek 6:1 byl zasloužený, přesto před soupeřem klobouk dolů, hrál skvěle. Dnes se jako střelci předvedli 2x Volňas, 2x Bosman,  ednou Kubis a Rosťa.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola stal Kdo jiný, než Lionel Hračička Volňas říznutý Ronaldem. Nevíce jej baví pohrávat si mezi třemi hráči, jeden na jednoho je to pro něj nuda. Jeho hra v útoku byla excelentní. V obraně to těžko říct...tam jsem ho neviděli.... :-). Díky Tome a jen tak dál (PS: Pomalu se dotahuješ na Bosmana... :-)

Dnes bylo na pořadu již 9. kolo hanspaulské ligy. Jako jediní jsme hráli ve státní svátek, což nám přineslo štěstí.:-). Dnešní zápas byl proti týmu Hulla Hulla FC. Týmu Hulla Hulla se dařilo rozebírat naši obranu, avšak góly padaly na druhé straně. Ke konci byl zápas už velice emotivní, ale udrřeli jsme také čísté konto a tým Hulla Hulla jsme po boji porazili zaslouženě 4:0. Dnes se jako střelci předvedli Kučis, Kubis, Ruda, a Bosman.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola stal Kučis. Jeho hra byla vidět po celém hřišti, hrál zodpovědně ať už v  obraně tak v útoku což v tomto vypjatém zápase bylo velice stěžejní. Díky Tome a jen tak dál (PS: Už máš víc gólů než Zdena... :-)

Dnes bylo na pořadu 8. kolo hanspaulské ligy. Vyněhkli jsme na hřiště k zápasu proti 5. celku v tabulce Neumann S. K. Jak už jsme tady několikrát omývali, začátek byl vlažný a než jsme se nadáli, zápas byl 1:1. Potom jsme začali tlačit a s nesčetného počtu šancí jsme začali dávat i góly. Zápas jsme si pohlídali a na konci zápasu už bylo skóre na pomyslné tabuli 7:1. Soupeř už se moc nechytal a stěží se snažil držet krok s Bandity. Zahráli jsme si dobrý fotbal a ze soupeřova týmu i přes skóre musím vyzdvihnout výkon brankáře soupeře. Dnes se jako nejlepší střelec předvedl Aleš Mátička rybízek Strach, dal 3 góly, po jendom gólu Rosťa, Bosman, Šenki a Ruda.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola stal kdo jiný, než autor tří gólů, náš nejlepší obránce a dnes i střelec. Svou hrou si získal novou přezdívku Glimmer man, neboť byl vidět jen záblesk a pak už jen gól. Byl dokonce rychlejší, než sudího píšťalka. Všechny jeho dnešní góly byly jak vystřižené z ligy mistrů........

Dnes jsme hráli sedmý zápas hanspualské ligy podzim 2010. Zápas byl proti prvnímu týmu silnému týmu, který na nás ztrácel pouze jeden bod v tabulce FN Motol. Banditi jako vždy potřebují nakopnout. "Nechali" si tedy dát první gól. Pak ale začalo to správné rodeo po banditovsku. Soupeř už se moc nechytal, do šaten jsem šli za stavu 3:1. I v druhém poločase nenechali Banditi nic náhodě a po skvělé výkonu vyhráli 6:2. Přesto, že výsledek vypadá jednoduše, soupeř hrál skvělý fotbal a dobře jsme si zahráli. Opět se nám jako gólový střelecpředvedl nejlepší střelec minulé sezóny Bosman, dnes dal 3 góly, tak jak ho známe. 2. Góly dal také Kůča a jeden Kubis.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola stal kdo jiný, než autor tří gólů a náš zlatý střelec Bosman. Jeho přehled na hřišti a plnění si obraných i útočných úkolů byl ukázkový a opravdu perfektní. Všechny jeho dnešní góly byly nádherné, jako z učebnice........
Dnes jsme hráli šestý zápas hanspualské ligy podzim 2010. Zápas byl opět proti prvnímu týmu v tabulce?! :-) Killing Power FC. Banditi se rozjeli a už záhy vedli 1:0. Nohužel se potom soupeři podařilo z náhodné akce vyrovnat a zabetonoval obranu a to doslova. Banditi útočili, stříleli, dali také několik tyček, kromě toho také skvělé výkony brankáře Killingu byly proti tomu, aby banditi dali góla. Nakonec se však podařilo Banditům dát góla 10 minut před konce zápasu. Stále Banditi tlačili, ale z nervožity začali chybovat. přesto se jim dařilo výsledek uhájit a to přesto, že poslední šance zápasu byla když Killing sřílel přímý volný kop ze vzdálenosti sedmičky, což byla skoro penalta. Zápas skončil nakonec zaslouženým výsledkem 2:1, ale byl to boj. Díky spoupeři za zápas. Díky všem za zápas byl to jeden z nejdůležitějších zápasů letošní sezony. Góly dal  náš ostrostřelec Bosman a Volňas.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola jednomyslně stal gólman Kamil za chycení poslední akce soupeře těsně před odpískáním konce zápasu :-)

Dnes jsme hráli pátý zápas hanspualské ligy podzim 2010. Zápas byl proti prvnímu týmu v tabulce Hajdaláci z Masné 18 FK. Banditi přesto, že byly na jiném hřišti, než jsou zvyklí a to na Hanspaulce opřeli se do zápasu od začátku zodpovědně a netrvalo dlouho a vedli 1:0. Soupeř přestal Banditům stíhat, nedařilo se mu vůbec nic. Nebýt pár hrubek brankáře mohlo to skončit i 10:0. Zápas skončil jednoznačně krásným debaklem prvního v tabulce 10:3. Díky spoupeři za zápas. Díky všem za zápas liga se zatím zajímavě rozjíždí. Začal se rozstřelovat náš nejlepší střelec minulé sezóny Bosman dnes dal 4 góly, tak jak ho známe. 4. Góly dal také uzdravený Rosťa a po jednom gólu Fíša a Volňas.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola stal kdo jiný, než autor čtyř gólů do soupeřovy branky Rosťa Budina. Jeho přehled na hřišti a plnění si obraných i útočných úkolů byl ukázkový a opravdu perfektní. Všechny jeho dnešní góly byly nádherné, jako z učebnice........Bohužel nám chybí jeho fotografie, ale doufejme, že ho všichni znáte... :-)
1  
2  
3  
 
Napiště nám na email lesbanditsdeprague@seznam.cz