Banditi z Palmovky................. Les Bandits de Prague

Toto jsou stránky jednoho futsalového klubu

Homepage

3. kolo hanspaulské ligy jaro 2011

Tak jsme se konečně rozehráli. Poté, co jsme v prvním, tedy  respektivě v druhém kole zapomněli přijít a ve druhém kole jsme ač individuálně lepší nedokázali soupeře udolat. Přišlo na řadu třetí kolo. Od začátku jsme měli zápas pevně v rukou první gól jsme dali ve 14. minutě a do poločasu jsme vedli už 3:0. Soupeř se snažil, ale nedařilo se mu nic až na pár vyjímečných akcí. V poklidu jsme zápas dohráli do vítězného konce 10:0. Hráli jsme konečně uvolněně a zodpovědně zezadu, což se nám vyplatilo. Góly:
14 minuta -Hraboš
26 minuta -Volňas
30 minuta -Bosman
32 minuta - Volňas
40 minuta - Bosman
40 minuta -Bosman
43 minuta -Kubis
45 minuta -Kubis
48 minuta -Hraboš
59 minuta -Bosman

A jako v každém zápase určujeme hráče zápasu a je jím, kdo jiný, než Lionel Messi......Bosman. Hrál zodpovědně a skvěle se vracel. Jeho góly byly skvělé. (Z Petřvadských kuloárů bylo zjištěno, že snad měl i 3přihrávky na gól, ale to je zřejmě kachna) Přesto nebýt Cristiana Ronalda....Volňas a zbytku týmu.....Davida Backhama...Kubis, Xabiho Alonsa.....Mohyč, Roonieho.....Hraboš, Terryho....Fíša a Carvalha....Fusáč. Určitě by se nemohl stát hráčem zápasu.....Díky všem hráčům za skvělý výkon......