Banditi z Palmovky................. Les Bandits de Prague

Toto jsou stránky jednoho futsalového klubu

Homepage

10. Kolo podzim 2010

Dnes bylo na pořadu předposlední 10. kolo hanspaulské ligy. Hráli jsme sice s týmem ohroženým sestupem, ale nemohli jsem nic ponechat náhodě. Hráli jsme proti Ratajským Démonům. Zápas to byl pohledný a na obou stranách fotbalovost byla znát a bylo na co se dívat. První poločas byl vyrovnaný, ale podařilo se nám dvěma góly soupeři odskočit na 2:0. Ve druhém poločase, jsme inkasovali smolný vlastní gól na 2:1 a to soupeře zase nastartovalo a zápas byl pořád nahoru a dolů. Podařilo se nám ze zajištěné obrany vstřelit další 4 góly a tím rozhodnout zápas. Konečný výsledek 6:1 byl zasloužený, přesto před soupeřem klobouk dolů, hrál skvěle. Dnes se jako střelci předvedli 2x Volňas, 2x Bosman,  ednou Kubis a Rosťa.

A jako v každém kole budeme volit hráče kola. Dnes se hráčem kola stal Kdo jiný, než Lionel Hračička Volňas říznutý Ronaldem. Nevíce jej baví pohrávat si mezi třemi hráči, jeden na jednoho je to pro něj nuda. Jeho hra v útoku byla excelentní. V obraně to těžko říct...tam jsem ho neviděli.... :-). Díky Tome a jen tak dál (PS: Pomalu se dotahuješ na Bosmana... :-)