Banditi z Palmovky................. Les Bandits de Prague

Toto jsou stránky jednoho futsalového klubu

tabulka a výsledky hanspualské ligy



HANSPAULSKÁ LIGA 7.C TABULKA
P NÁZEV TÝMU Z V R P SCÓRE B
1 Banditi z Palmovky 11 8 3 0 46:11 19
2 Killing power FC 11 9 0 2 35:13 18
3 Tučňáci 11 7 3 1 48:22 17
4 Motol FN 11 7 2 2 40:21 16
5 Hajdaláci z Masné 11 6 0 5 38:42 12
6 Neumann S.K. 11 4 1 6 24:37 9
7 Hulla hulla FC 11 4 1 6 18:28 9
8 Ansámbl 11 3 2 6 27:29 8
9 Sorbino 11 3 2 6 24:26 8
10 Ratajski démoni 11 2 2 7 21:40 6
11 Sparta Popularos 11 2 0 9 17:52 4
12 CK pánbu nás netr. 11 2 2 7 20:37 0

  TÝM 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Ansámbl   1:1 3:0
1:3
1:2
2:6
2:3
1:1
2:4
 6:1 6:0
2:8
2 BanditizPalmovky 1:1    6:1  10:3 2:1
 6:2 7:1
4:0
6:1
 0:0 4:1  0:0
3 CK pánbu nás netr  0:3  1:6
   0:6 3:4
1:3
 4:1 0:2
0:6
1:1 6:1 4:4
4 Hajdaláci z Masné 3:1
3:10
6:0
  1:3
 2:11 3:2
1:3
4:1 5:2 7:3
3:6
5 Killing power FC  2:1 1:2
4:3
 3:1   0:1
 4:0  4:0 4:1  2:0 8:3
3:1
6 Motol FN  6:2 2:6
3:1
11:2
 1:0   2:4 7:1 1:1
 3:2  2:0 2:2
7 Neumann S.K. 3:2
1:7
 1:4  2:3 0:4
4:2    5:2  1:1 0:7
5:0
2:5
8 Hulla hulla FC 1:1
 0:4  2:0 3:1
 0:4 1:7  2:5   5:1
2:1
1:2
 1:2
9 Ratajski démoni  4:2 1:6
 6:0 1:4 1:4  1:1  1:1
 1:5    2:6 3:5
0:6
10 Sorbino 1:6
0:0
1:1 2:5  0:2  2:3  7:0  1:2  6:2   1:0
3:5
11 Sparta Popularos 0:6
1:4 1:6  3:7  3:8 0:2
 0:5  2:1 5:3
 0:1   2:9
12 Tučňáci 8:2  0:0 4:4
 6:3 1:3
 2:2 5:2 2:1
6:0
5:3
9:2
 
Tučňáci - Sparta Popularos Čt 25.11 20:45 Mikulova 1 9:2
Ansámbl - Sorbino Čt 25.11 18:15 Mikulova 2 6:1
Banditi z Palmovky - Ratajski démoni St 24.11 20:30 Meteor 8 6:1
CK pánbu nás netrestej - Hulla hulla FC So 27.11 08:45 Angelovova 0:2
Hajdaláci z Masné 18 FK - Neumann S.K. St 24.11 19:30 Mikulova 1 3:2
Killing power FC - Motol FN St 24.11 19:30 Novoborská 0:1
CK pánbu nás netrestej - Tučňáci So 2.10 08:45 ANG 4:4
Hajdaláci z Masné 18 FK - Banditi z Palmovky St 29.9 18:15 HANSP 3:10
Killing power FC - Ansámbl St 29.9 19:30 NOVOB 2:1
Motol FN - Sparta Popularos St 29.9 20:45 DEKAN 2:0
Neumann S.K. - Sorbino St 29.9 19:30 PODVI 0:7
Hulla hulla FC - Ratajski démoni St 29.9 19:45 HRAB1 5:1
Tučňáci - Hulla hulla FC St 22.9 18:30 HRAB3 2:1
Ratajski démoni - Neumann S.K. St 22.9 17:45 STER3 1:1
Sorbino - Motol FN St 22.9 20:45 DEKAN 2:3
Sparta Popularos - Killing power FC St 22.9 19:30 NOVOB 3:8
Ansámbl - Hajdaláci z Masné 18 FK St 22.9 18:15 HANSP 1:3
Banditi z Palmovky - CK pánbu nás netrestej St 22.9 20:30 MET8 6:1
Tučňáci - Neumann S.K. St 8.9 20:45 Mikulova 3 5:2
Hulla hulla FC - Motol FN St 8.9 20:45 Děkanka 1:7
Ratajski démoni - Killing power FC St 8.9 19:30 Novoborská 1:4
Sorbino - Hajdaláci z Masné 18 FK St 8.9 18:15 Hanspaulka 2:5
Sparta Popularos - CK pánbu nás netrestej St 8.9 16:45 Angelovova 1:6
Ansámbl - Banditi z Palmovky St 8.9 20:30 Meteor 8 1:1
Ansámbl - Tučňáci St 1.9 20:15 STER2 2:8
Banditi z Palmovky - Sparta Popularos St 1.9 20:30 MET8 4:1
CK pánbu nás netrestej - Sorbino St 1.9 17:00 ANG 1:1
Hajdaláci z Masné 18 FK - Ratajski démoni St 1.9 18:15 HANSP 4:1
Killing power FC - Hulla hulla FC St 13.10 19:30 NOVOB :
Motol FN - Neumann S.K. St 1.9 19:30 DEKAN 2:4
Motol FN - Tučňáci St 1.12 19:30 Děkanka 2:2
Neumann S.K. - Killing power FC St 1.12 19:30 Novoborská 0:4
Hulla hulla FC - Hajdaláci z Masné 18 FK St 1.12 19:45 Hrabákova 2 3:1
Ratajski démoni - CK pánbu nás netrestej St 1.12 19:30 Mikulova 3 6:0 k
Sorbino - Banditi z Palmovky St 1.12 20:30 Meteor 8 0:0
Sparta Popularos - Ansámbl St 1.12 20:15 Štěrboholy 1 0:6 k
Killing power FC - Tučňáci St 10.11 19:30 NOVOB 3:1
Motol FN - Hajdaláci z Masné 18 FK St 10.11 20:45 DEKAN 11:2
Neumann S.K. - CK pánbu nás netrestej Ne 14.11 12:30 ANG 1:4
Hulla hulla FC - Banditi z Palmovky St 17.11 20:30 MET8 0:4
Ratajski démoni - Ansámbl St 10.11 19:45 HRAB3 4:2
Sorbino - Sparta Popularos St 10.11 20:15 STER2 1:0
Tučňáci - Sorbino St 3.11 19:45 Hrabákova 3 5:3
Sparta Popularos - Ratajski démoni Čt 4.11 17:45 Štěrboholy 1 5:3
Ansámbl - Hulla hulla FC Ne 7.11 20:45 Mikulova 3 1:1
Banditi z Palmovky - Neumann S.K. St 3.11 20:30 Meteor 8 7:1
CK pánbu nás netrestej - Motol FN St 3.11 20:45 Děkanka 1:3
Hajdaláci z Masné 18 FK - Killing power FC St 3.11 18:15 Hanspaulka 1:3
Hajdaláci z Masné 18 FK - Tučňáci St 20.10 18:15 Hanspaulka 3:6
Killing power FC - CK pánbu nás netrestej St 20.10 19:30 Novoborská 4:3
Motol FN - Banditi z Palmovky St 20.10 20:30 Meteor 8 2:6
Neumann S.K. - Ansámbl St 20.10 17:45 Štěrboholy 3 3:2
Hulla hulla FC - Sparta Popularos Čt 21.10 20:15 Štěrboholy 2 1:2
Ratajski démoni - Sorbino Čt 21.10 17:45 Štěrboholy 3 2:6
1  
2  
 
Napiště nám na email lesbanditsdeprague@seznam.cz