Banditi z Palmovky................. Les Bandits de Prague

Toto jsou stránky jednoho futsalového klubu

tabulka a výsledky hanspualské ligy


TABULKA HANSPAULSKÁ LIGA 6.C JARO 2011
P NÁZEV TÝMU Z V R P SCÓRE B
1 Merck stars 5 4 0 1 20:8 8
2 M - Bubo A 5 4 0 1 18:10 8
3 Czech line 5 3 1 1 14:8 7
4 Emperators 5 3 1 1 15:15 7
5 Cerveza 18.FC 4 1 2 1 7:5 4
6 Banditi z Palmovky 5 2 0 3 14:13 4
7 Pendula Bona AC 4 2 0 2 13:13 4
8 Ontosport 4 2 0 2 10:13 4
9 Alténa ST 5 1 1 3 12:18 3
10 Black mamba IBD 4 1 0 3 9:16 2
11 Uličníci FC 4 1 0 3 12:21 2
12 River lejt B 4 0 1 3 7:11 1

Cerveza 18.FC - Uličníci FC St 4.5 20:45 DEKAN :
Emperators - Banditi z Palmovky St 4.5 20:30 MET8 :
Merck stars - Alténa ST Po 2.5 18:15 ZARUB 3:1
M - Bubo A - Czech line St 4.5 18:15 BECH 6:1
Ontosport - River lejt B St 4.5 19:45 HRAB2 :
Pendula Bona AC - Black mamba IBD St 4.5 19:30 HANSP :
Uličníci FC - Pendula Bona AC St 27.4 20:45 DEKAN 1:4
Black mamba IBD - Ontosport St 27.4 19:00 P2 3:1
River lejt B - M - Bubo A St 27.4 19:30 HANSP 3:4
Czech line - Merck stars St 30.3 18:15 BECH 3:0
Alténa ST - Emperators St 27.4 19:30 MIKU2 3:3
Banditi z Palmovky - Cerveza 18.FC St 27.4 20:30 MET8 3:0
  TÝM 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Czech line   3:0
6:1   3:0     1:1        
2 Merck stars 0:3
        3:1
       3:1 6:2 8:1
3 Emperators 1:6       4:1
3:3
      3:2   4:3
4 Ontosport             2:1   5:4    2:5 1:3
5 Banditi z Palmovky 0:3    1:4     0:6   3:0
10:0      
6 Alténa ST   1:3
3:3
  6:0     0:5
2:7  
   
7 M - Bubo A       1:2           4:3
4:2 3:2
8 Cerveza 18.FC 1:1       0:3
5:0
      1:1    
9 Uličníci FC       4:5 0:10 7:2          1:4  
10 River lejt B    1:3 2:3       3:4
1:1        
11 Pendula Bona AC   2:6   5:2
    2:4    4:1      
12 Black mamba IBD   1:8 3:4 3:1
    2:3
         
Banditi z Palmovky - Uličníci FC St 20.4 20:30 MET8 10:0
Cerveza 18.FC - Alténa ST St 20.4 19:30 MIKU3 5:0
Emperators - Czech line St 20.4 18:15 BECH 1:6
Merck stars - River lejt B St 20.4 17:00 ZARUB 3:1
M - Bubo A - Black mamba IBD St 20.4 20:15 P2 3:2
Ontosport - Pendula Bona AC St 20.4 19:30 HANSP 2:5
Uličníci FC - Ontosport St 13.4 20:45 Děkanka 4:5
Pendula Bona AC - M - Bubo A St 13.4 19:30 Hanspaulka 2:4
Black mamba IBD - Merck stars Po 11.4 18:15 Zárubova 1:8
River lejt B - Emperators St 13.4 20:15 Štěrboholy 2 2:3
Czech line - Cerveza 18.FC St 13.4 18:15 Běchovice 1:1
Alténa ST - Banditi z Palmovky St 30.3 20:30 Meteor 8 6:0 k
Alténa ST - Uličníci FC St 6.4 20:45 Děkanka 2:7
Banditi z Palmovky - Czech line St 6.4 20:30 Meteor 8 0:3
Cerveza 18.FC - River lejt B St 6.4 18:15 Běchovice 1:1
Emperators - Black mamba IBD St 6.4 18:15 Mikulova 1 4:3
Merck stars - Pendula Bona AC St 6.4 19:30 Hanspaulka 6:2
M - Bubo A - Ontosport St 6.4 18:15 Mikulova 3 1:2
 
Napiště nám na email lesbanditsdeprague@seznam.cz