Banditi z Palmovky................. Les Bandits de Prague

Toto jsou stránky jednoho futsalového klubu

články

Gratuluji Servalu k postupu s námi do 7. ligy. Všem, kteří se nedostavují na zápasy vzkazuji, že jsou to sráči, je to nefér a nemají v hanspaulce co dělat. Všem ostatním přeji uspěšnou příští sezonu a děkuji za zápasy.
Oslavy mistrovského titulu a postupu do další ligy a to do 7 byly pompézní a skvělé. V nejbližších dnech čekejte fotografie z oslav......Šampaňské teklo proudem a slavilo se do časných ranních hodin...kdy jsme byli vyštváni....z podniku, neboť zavírali..... :-)
HODNĚ ŠTĚSTÍ DO DALŠÍCH ZÁPASŮ........nezapomeňte v létě nás čeká turnaj u Benešova....přijdtě fandit.....
Poslední kolo letošní jarní Hanspaulské ligy je za námi.....Co dodat....MISTŘI....Hola hola 7. liga Volá.
Ale zpět k zápasu s týmem Gekad. Tým GEkad má asi ze všch týmů v této lize nejlepší organizaci fanklubu. Bohužel je to jeho největší přednost. Gekad hrál čistě a děkujeme mu za zápas, přesto musím říci, že to byl asi náš letošní nejslabší soupeř.  Naši hráči se bavili hrou a mohlo to skončit klidně i dvouciferným výsledkem, ale na nás bylo vidět, že nám už opravdu o nic nejde ...tedy kromě prestiže. Tým Banditů Gekad roznesl výsledkem 4:0. Děkujeme všem fanouškům, kteří nám v této sezóně jaro 2010 věnovali pozornost a fandili nám. Děkujeme všem hráčům, kteří se podíleli na postupu. Dnes budeme také opět vyhlašovat nejlepšího hráče zápasu , myslím si že za svůj předvedený výkon si tento titul zaslouží "Péťa Burian" hrál zodpovědně a je vidět že se mu na kopačky nastěhoval klid a rozvaha a stále více si věří v osobních soubojích....Gratulujeme jen tak dál. Foto dodáme co nejdříve....

MISTŘI...MISTŘI....
Posledni komentare
16.06.2010 17:50:36: už chladíme šampáňa :-DD

Tak máme za sebou 10. kolo, jSME MISTŘI, UŽ NÁS NEMŮŽE NIKDO SESADIT Z TRŮNU.

Banditi museli splnit povinnou výhru, kupodivu to bylo zcela jednoduché, soupeř od začátku byl o třídu horší a to se projevilo i na hře Banditů, která byla spíše oddychová....Jako v každém kole vybíráme hráče kola, opět hráli všichni skvěle a mohl by se hráčem kola stát každý. Hráč desátého kola  je "Pavel Šenkýř" - Šejny". vracel se zodpovědně do obrany a plnil si bezez bytku své obranné úkoly. Skvěle se mu dařilo také v útoku, kde posílal skvělé přihrávky. Hrál zodpovědně a o výborně. Jeho výkon byl opravdu skvělý.


Tak máme za sebou 9. kolo, Banditi museli splnit povinnou výhru, ale proti 6. týmu tabulky to nebylo jen tak. Jako v každém kole vybíráme hráče kola, opět hráli všichni skvěle a mohl by se hráčem kola stát každý. Hráč devátého kola  je "Tomáš Kučera" - Kuča". vracel se zodpovědně do obrany, skvěle se mu dařilo v útoku, jeho vítezný gól  na 2:1 do šibeninice byl výstavní. Každý jeho ať už útočný či obraný zákrok byl zodpovědný a výborný. Jeho výkon byl jako vždy perfektní.
Posledni komentare
08.06.2010 22:07:01: Děkujeme za názor kamaráde... smiley${1}
08.06.2010 00:02:00: kluci moc Vám přeji ten postup. Tento zápas jste měli bez opor týmu opravdu těžký, ale díky tomu, že...
Tak máme za sebou 8. kolo, Banditi museli splnit povinnou výhru, ale proti 5. týmu tabulky to nebylo jen tak. Jako v každém kole vybíráme hráče kola, opět hráli všichni skvěle a mohl by se hráčem kola stát každý. Hráč osmého kola  je "Ruda Huněk - Mlátička". vracel se zodpovědně do obrany, přesto, že banditům terén nepřál snažil se a každý jeho ať už útočný či obraný zákrok byl zodpovědný a výborný. V zápase dal dvě tyčky. Jeho výkon v tomto počasí byl obdivuhodný.
Tak máme za sebou 7. kolo, byl to nejdůležitější zápas sezóny. Jako v každém kole vybíráme hráče kola, opět hráli všichni skvěle a mohl by se hráčem kola stát každý. Hráč sedmého kola snad budou všichni souhlasit je "Zdenda Fusek". vracel se zodpovědně do obrany a hodně podporoval svými výpady hru útoku. Podařilo se mu dát i velice důležitý gól, jeho první - gratulujeme, jen tak dál.-----Fotografie hráče bude dodána  z  technickým důvodů až zítra------
Tak máme za sebou 6. kolo, osamostatnili jsme se na čele tabulky, angličani totiž "jen" remizovali s Klikařema.  Jako v každém kole vybíráme hráče kola, opět hráli všichni skvěle a mohl by se hráčem kola stát každý. Hráč šestého kola snad budou všichni souhlasit je "Radek Fischer - Fíša". zodpovědně se vracel do obrany a nepřešel přes něj žádný hráč. Jeho výpady do útoku byly skvělé a skvěle podpořil hru v útoku. v obraně byl nepřemožitelný jako zeď.
Tak máme za sebou 5. kolo, liga je zatím rozjeta z našeho pohledu velmi dobře. Dostali jsme se na první místo v tabulce ale jen o skóre, což je super. Jako v každém kole musím vybrat hráče kola, i když všichni hráli skvěle a mohl by jím být každý. Hráč pátého kola snad budou všichni souhlasit je "Aleš - Alda - rybízek Strach", Nejen, že v obraně byl nepřemožitelný, a jeho dnešní útočné výpady byly pro soupeře smrtící.
Tak máme za sebou 4. kolo, ještě nejsme ani v polovině. Zatím se pohybujeme na předních místech tabulky, což je super. Hráč čtvrtého kola je "Volňas", jeho neskutečné kličky a hra s míčem....úžasné. 
Hvězda třetího kola 8.D Hanspaulské ligy......Bosman...a máme 5 bodů za dvě výhry a jednu remízu.
Posledni komentare
21.04.2010 23:17:58: Díky za upozornění...už jsem to opravil....smiley${1}
21.04.2010 23:04:08: Taky jste hráli dobře jak už jsem psal a díky za Demínku.....smiley${1}
21.04.2010 01:40:07: Chlapi máte tam myslím chybu, zápas byl proti nám Klikaři FC... byl to dobrý zápas, hráli jste skvěl...
Tak již máme rozlosování do skupin......jsme v 8.D skupině
Rozpis zápasů
29.01.2010 jsme s velkým zájmen sledovali živě na stanici Eurosport losování turnaje Warriors cup 2010
Proběhlo zařezení do košů pro losování turnaje WARRIORS CUP
Dnes jsme se účastnili turnaje JUMBO CUP v Hamru Braník a podařilo se nám zvítězit podrobnosti v rubrikách minulé turnaje a galerie ......:-))) Díky všem
Posledni komentare
25.01.2010 18:37:13: Samozřejmě i Alešek "Rybízek" fantastický výkon.....smiley${1}smiley${1}smiley${1}
25.01.2010 15:20:45: mistri!!! krome Alese Bojim fantastickej výkon od všech :) smiley${1}
 
Napiště nám na email lesbanditsdeprague@seznam.cz